Výroba reklamy na Slovensku
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Moderné, kvalitné a pevné

Na našej stránke vám ponúkame niekoľko druhov. Ide o značky Trodat, Deskmate, Colop alebo Traxx. Ktorúkoľvek značku si vyberiete, dostanete kvalitnú a pevnú pečiatku.

Vznikli niekedy počas prvej civilizácie, podľa niektorých vedcov dokonca 4000 rokov pred Kristom. Našli sa pri vykopávkach aj na území Perzie, starého Egypta či Grécka. Vyrábali sa najmä z kameňa, kostí zvierat, neskôr z kovu. Výroba bola v týchto časoch zložitá a náročná nielen časovo, ale aj technicky. Majster rytec vyrábal pečiatky najmä zo železa či dokonca medi. Zo začiatku sa používali na značenie dobytka, koží zvierat či remeselných výrobkov, neskôr, o mnoho rokov neskôr, na overovanie pravosti dokumentov, uzatváranie listov – spolu s pečatným voskom. Pomocou pečiatok či pečatných prsteňov sa overovala aj pravosť a dôveryhodnosť poslov, ktorých v dnešnej dobe nahradil kuriér.

Aj dnes slúži na overovanie zmlúv, osvedčení, vysvedčení...bez nej sa nezaobíde žiadny dokument. Okrem toho dnes slúži aj na zdobenie, napríklad diplomov, používajú ich aj umelci pri výrobe svojich diel – umelecká pečiatka. Našli však uplatnenie aj v detskom svete, pretože vedci zistili, že pečiatka ako hračka podporuje tvorivosť detí predškolského veku. Vráťme sa však k tým, ktoré vám ponúkame na našej stránke. Trodat sú jedny z najstarších a najkvalitnejších pečiatok. Spoločnosť Trodat vznikla už v roku 1912 v Viedni. Dnes svoje produkty vyváža do Nemecka, Švajčiarska, ale aj Francúzska, Anglicka, Poľska, štátov Beneluxu, USA, Kanady, Číny, Južnej Afriky, Ruska či Indie. Samozrejme, k nám, čo Čiech, ako aj Rakúska.
Colop majú niekoľko radov, napríklad PRINTER LINE CLASSIC LINE, POCKET STAMP, STAMP MOUSE i EXPERT LINE. Najzaujímavejšou je však rada GREEN LINE, pretože ide o takzvané zelené pečiatky, teda také, ktoré sa vyrábajú z recyklovaných materiálov. Dnes ich nasleduje už každá spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, pretože životné prostredie je pre ne dôležité. Kvôli životnému prostrediu dokonca mnohé spoločnosti pozmenili výrobný proces, ktorý dnes napríklad, neprodukuje žiadne odpadové vody.
Wagraf sa vyrábajú od roku 1957. Ich najznámejšia a najobľúbenejšia je rada Polan. Deskmate je názov veľmi kvalitných a inovatívnych technológií výroby. Ako prvá prišla spoločnosť Deskmate na trh s poschodovou pečiatkou, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale aj miesto na pracovnom stole. Je to totiž taká, ktorá v jednom puzdre ukrýva tri rôzne.

Novinkou vo svete je značka Traxx ktorá má krajinu pôvodu Grécko.
Ide o značku, ktorá sa veľmi rýchlo usadila v tak silnej konkurenčnej sfére. Traxx majú povrch vyrobený z materiálu ktorý je príjemný na dotyk. Ich kvalita je porovnateľná s ostatnými hráčmi na trhu, avšak cena je bezkonkurenčná.

Výroba je rýchla a precízna

Pokiaľ si u nás vyberiete, či už plastové, alebo drevené, dostanete vždy kvalitné, vyrobené z tvrdených materiálov a dokončené technológiou, ktorá sa volá laserová gravírka. Ide o to, že pri výrobe spolupracuje počítač s laserom. Počítač zadá graficky upravený text, ktorý následne laser vyreže do špeciálnej gumy. Výroba je tak rýchla a precízna, odtlačok je veľmi dobre čitateľný a svoju pečiatku môžete mať v rukách do 24 hodín od zadania objednávky.
Výroba je pre nás nesmierne dôležitá, pretože kvalita vám vydrží niekoľkotisíc orazení. Naše pečiatky sa nezadrhávajú a nezasekávajú, nešmýkajú sa po papieri a ani v ruke.

Výroba pečiatok

Výroba reklamy
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: