Výroba reklamy na Slovensku
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Kvalitné pečiatky za skvelé ceny

Pečiatky sú staré ako ľudstvo samo, ale nikdy neboli kvalitnejšie ako práve dnes. Je to, samozrejme, najmä vďaka použitým kvalitný materiálom a zmodernizovanému spôsobu výroby. Pokiaľ chcete pracovať s kvalitou, vyberte si u nás.

Ponúkame vám len to najlepšie, produkt tých najlepších svetových značiek, ako Trodat, Colop, Wagraf ,Deskmate alebo Traxx. Všetky sú s dlhou tradíciou, ktorá je zárukou kvality. Firma Trodat je známa vo viac ako 150 krajinách sveta, kam ich spoločnosť Trodat distribuuje. Colop bola prvá na svete vyrobená z recyklovaných materiálov. Produkty Wagraf získala dvakrát za sebou ocenenie „Líder roka“. Značka Deskmate zas môže byť aj ako poschodová s tromi rôznymi štočkami. Každý z nich dokonca môže mať inú farbu atramentu.
Každá zo spoločností na výrobu pečiatok prichádza s mnohými vylepšeniami. Dnes sa vyrábajú z tvrdených plastov, so spevnenou konštrukciou, ktorá sa nezasekáva a nezadrháva, naplnené sú kvalitným tlačiarenským atramentom a aj ich výroba je omnoho rýchlejšia než pred rokmi.

Pečiatky - priérez

V krátkosti vám vysvetlíme, ako prebieha výroba, pokiaľ si ju objednáte práve u nás. Na našej stránke si môžete vybrať z nespočetného množstva tvarov, veľkostí či farieb. Akúkoľvek značku si vyberiete, vedzte, že dostanete kvalitu na každodenné používanie. Vybrať si môžete nielen veľkosť a tvar, ale aj farbu strojčeka a atramentu. Následne výroba pokračuje zadaním textu. Ten graficky upravíme a pošleme vám na odsúhlasenie. Pokiaľ nám „odklepnete“ grafický návrh, začína pracovať počítač s laserom. Ten totiž zadaný text vygravíruje do špeciálnej gumy. Keďže ide to presnú technológiou, aj odtlačok pečiatky je veľmi presný a veľmi dobre čitateľný. Okrem toho spolupráca počítača a lasera pri výrobe je veľmi rýchla. Je hotová prakticky do niekoľkých minút. Vyrezanú pečiatkovú gumu následne osadíme do vami vybraneho strojčeka a výroba je hotová. Pre tento rýchly proces sme schopní odoslať vám hotový produkt expresne rýchlo. Od zadania objednávky môžete mať svoju novú pečiatku v rukách už do 24 hodín. Výroba je teda veľmi rýchly, ale najmä kvalitný proces.

Zatiaľ sme však hovorili iba o pečiatkach s plastovým obalom, avšak na našej stránke si môžete vybrať aj medzi drevenými pečiatkami. Drevená, to je klasika, ktorá vydrží mnohotisíc orazení. Rozdielom medzi plastovou – samonamáčacou a drevenou je v tom, že k drevenej pečiatke potrebujete externú podložku naplnenú atramentom. Aj v prípade drevenej pečiatky si môžete vybrať medzi štvorcovou, obdĺžnikovou, okrúhlou, oválnou či asymetrickou. Samozrejmosťou je aj mnoho veľkostí. Tá drevená ďakuje za svoje rozšírenie najmä poštovým úradom, ktoré ňou označovali zásielky, čo v podstate robia dodnes. Kedysi však slúžili, podobne ako dnes, na overovanie dokumentov, listín či zmlúv, na pečatenie dôležitých dokumentov spolu so špeciálnym pečatným voskom, či na overovanie totožnosti poslov, ktorí ňou sa preukazovali či pečatným prsteňom pri plnení svojich poslaní.

Pečiatky sú súčasťou našich životov už stáročia, ba niektorí vedci tvrdia, že sa objavili už počas prvej civilizácie. Od kamennej pečiatky až po dnes prešlo mnoho rokov, dnes je najmä medzi notármi či štátnymi úradmi moderná aj reliéfna pečiatka.

Výroba pečiatok

Výroba reklamy
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: